• Wpisów:145
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 00:09
  • Licznik odwiedzin:6 935 / 2271 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Miłość modli się za żywych i wychwala martwych. W sercu naszych serc byliśmy zaślubieni przez śmierć. " - Ville Valo, HIM "Bleed Well".
 

 
- Podzieliłabyś się swoimi uczuciami... Robisz z miłości jakąś wielką tajemnicę przed nami. - Bo nawet dla mnie jest to tajemnica...
 

 
Tęsknota jest najdokładniejszym sposobem pomiaru siły miłości.
 

 
Popijałem tabletki alkoholem które trzymałem w ręce nic mi to nie dało zabiłem siebie powoli bo nie wiedziałem że mi się tak bardzo życie spierdoli.
 

 
Stoję na tej samej ziemi gdy spadnę to ty też
Wiesz że liczę sekundy w których myślę że Ciebie znajdę
Może już znalazłem postawić krok nie wiem czy się odważę..
 

 
Fakt, zawsze bardzo staraliśmy się, aby nikt na tym nie stracił. nadal pływamy na morzu marzeń, młodzi, szaleni, nieodpowiedzialni piraci.
  • awatar Gość: tak czytam twoje notki i stwierdzam że masz naprawdę fajny blog ;D Będę tu często wpadać, a proszę cie o jedno.. Mało osób komentuje ostatnio moje wpisy, mogłabyś poswięcić pół minuty i skomentować?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Nie żyjemy w optymistycznych wyobrażeniach poety. W tym świecie dobro nie zawsze wygrywa. Zło przeważa i zabija codziennie kolejne bezcenne istnienia. Być może już zdążyło odebrać przeznaczonego mi człowieka. W końcu dziś nic nie idzie po naszej myśli.
  • awatar Życie jest trudne.: Super zapraszam. Jesli dodasz mnie do znajomych + obserwowanych to bede czesciej wpadac i komentowac nowe wpisy dodasz mi komentarz przez wpisy to dodam cie do obserwowanych
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Najbardziej lubię, kiedy mówi do mnie uśmiechem, a spojrzeniem wyznaje mi miłość.
 

 
Czwarte piętro. sala numer 12. wchodzę i odnajduję Jej twarz pomijając inne pacjentki w tym pomieszczeniu. chyba śpi. szklanka wody stoi na stoliku niedopita. książka jest zaznaczona na ostatniej przeczytanej stronie. siadam obok łapiąc Ją za rękę. jest delikatna, ukuta od igieł, które nie mogły znaleźć żyły. nie chcę jej budzić, cieszę się, że w końcu zasnęła, że ma okazję odpocząć. nagle Jej oczy otwierają się. rusza ustami, chyba próbuje coś powiedzieć. mówię Jej, że ma przestać, ale nadal nie wiem, czego ode mnie oczekuje. mam zawołać lekarza? podać Jej wody? zapytać jak się czuje? nie muszę robić nic. serce pęka na sam widok Jej męki, a łzy spływają, kropla po kropli, ukazując, że cierpię razem z Nią. chciałabym oddać Jej swoje zdrowie, pokazać jak bardzo Ją kocham. a wszystko po to, by móc jeszcze raz usłyszeć z Jej ust 'kocham Cię, córeczko'.
 

 
Nie ma sensu mówić o życiu gdy się życia nie czuje.
 

 
Dawno tak nie bolało, dawno nie miałam aż takiej ochoty nie wychodzić z wanny o własnych siłach, dawno nie trzęsły się aż tak ręcę, nawet oczy dawno nie płakały aż tak mocno. Dawno nie chciałam aż tak umrzeć, dawno nie bawiłam się żyletką, dawno tak nie umierałam,wiesz?
 

 
Czasami boję się, że ludzie których kocham zestarzeją się w moich oczach zbyt młodo, zostawią w mojej samotnej młodości tylko wspomnienia {...}
 

 
A najgorsze w tym wszystkim było to, że świat wcale się nie skończył. Ludzie ciągle biegali, szukając szczęścia, dzieci krzyczały, bo nie dostały lizaka, a ja wyłam z bólu, bo wyrwano mi serce. I nikt nie pytał, nikt nie pocieszał, nikt nie rozumiał. Tylko mój świat popadł w ruinę, tylko ja umierałam, gdy ludzie byli obojętni. I tak bardzo tam nie pasowałam, tak bardzo bolała każda łza i każdy uśmiech, nawet ten prawdziwy, bo uśmiech szybko znikał, a po nim zostawała tylko naga dusza, która pragnęła ciepła. I tak bardzo bolało to, że ludzie patrzyli na mnie, ale nie widzieli mnie.
 

 
Mam oryginalny sposób na problemy. Traktuję je jak pies - jeżeli nie da się tego zjeść, ani przelecieć, olewam to i idę dalej.
 

 
W ciągu kwadransa umyłam się, ubrałam, powiedziałem "kurwa" osiemset razy i pobiegłam na pociąg, będąc w zapchanym przedziale, patrząc jak uciekają kolejne kilometry oddalające mnie od Ciebie byłam osiem razy przerażona, że już Cię nie zobaczę.
 

 
Przecież szłam za przykładem jaki zawsze mi dawałeś..
 

 
Gdybym mogła zaczęłabym zabierać ze sobą koc. ale przecież nie raz, w środku zimy wtulałam się i bez niego w Twoje nagie ciało. teraz też podołam. wystarczy odsunięcie paru zniczy, zrobienie trochę miejsca. po paru chwilach moje ciało przyzwyczaja się do zimnego marmuru. wtulam się w niego i wcale nie jest tak ciężko. może jestem zahartowana. a może po prostu staram się być dzielną, wedle mojej obietnicy którą Ci złożyłam. tej ostatniej.
 

 
Odnajduj Siebie a nie udajesz że to robisz codziennie
bo będziesz zwykłą kopią Siebie.
 

 
Myśli są najczęstszym powodem śmierci. Ludzie umierają na samą myśl o chwilach, które się skończyły, o miłościach które odeszły, o każdym miłym wspomnieniu i sprawionym bólu. Przeszłość ich zabija.
 

 
"Nie jesteś popierdolona wiesz, ale jesteś popierdoloną częścią mnie" ♥

 

 
Gdyby kiedyś brakło Ci jego oczu, przypomnij sobie, co Cię tak cholernie boli. pamiętasz już? po prostu przypomnij sobie, że jemu Twoich oczu nie brakuje.

 

 
Mamo, co mi po ciasteczkach skoro mi się życie aktualnie rozpierdala? Ale... weź daj jednego.
 

 
Trzecia w nocy, zamknięte powieki, Jego oddech na twarzy, wersy Chady, za dużo słów o tak dużym znaczeniu i uczucie, które przerastało nawet moje, podobno dzielne, serce.

 

 
Emocjonalni ludzie cierpią przez byle co i byle kogo...